גיוס סטודנטים מתואר ראשון ושני למעבדה של פרופסור דניאל נסים

המעבדה לסינתזה של ננו-חומרים חדשניים

מטרת המעבדה היא לסנתז ננו חומרים חדשים. זהו תחום מרגש וצומח שיכול להשפיע רבות ביישומים רבים כגון: אנרגיה, אלקטרוניקה, חומרים מרוכבים וכו'.אנו מתמקדים בעיקר בסינתזה של חומרים חד מימדיים (1D) ודו מימדיים (2D) כגון ננו-צינוריות פחמן (CNT) ננו-סיבי פחמן (CNF) וסוגים שונים של גרפן, וכלקוגנידים מתכת מעבר. יש לנו מערכות אדים כימיים חדישות (CVD) .אנו מתמקדים בעיקר בחומרים חדשים עם יישומים באלקטרו-קטליזה ופוטו-קטליזה.

באמצעות רשת עצומה של שיתופי פעולה בישראל, אירופה (בעיקר איטליה) וארה"ב, יישמנו את החומרים שלנו בסוללות, חיישנים, חומרים מרוכבים, מכשור רפואי וכו'. אנו אפילו מעודדים את הסטודנטים שלנו, אם הם רוצים, לעשות התמחות בחו"ל עם אחד השותפים שלנו כחלק מתכניות +Erasmus יש לנו קשרים עם מוסדות רבים בחו"ל, למשל, ארצות הברית של ברשיה, קה פוסקרי (ונציה), ברגמו, פוליטקניקו די מילאנו וכו'. זה עתה זכינו במענק לפיתוח אלקטרודות חדשניות בעלות מבנה ננו לאלקטרו-קטליזה ואנו מחפשים מועמדים לתואר שני ודוקטורט בעלי מוטיבציה לקדם את המחקר המרגש הזה ולפרסם בכתבי עת עם גורמים בעלי השפעה גבוהה.

אנחנו מעסיקים סטודנטים לתואר שני ושלישי

אם את/ה רוצה להצטרף למעבדה מרגשת וגדלה המתמקדת בסנתזה של ננו-חשבה תבצע מחקר חדשני עם אפשרות לפרסם מאמרים רבים בכתבי עת מדעיים חשובים, מעבדה זו בשבילך!

נא לפנות לאימייל אל:

Gilbert.nessim@biu.ac.il

For lab fun, click here: https://www.youtube.com/watch?v=g2ZWMVHh0ZM

מודעה (PDF)

תמונת הכתבה

תאריך עדכון אחרון : 06/06/2022